O nas

Mamy szerokie doświadczenie w branży obrotu samochodami. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy pełną obsługę na najwyższym poziomie. Prowadzimy skup aut używanych każdej marki, w każdym stanie technicznym i wizualnym. Dzięki nam mogą Państwo sprzedać samochód wygodnie, szybko i bezpiecznie. Skupujemy auta za gotówkę i płacimy od ręki!

Obsługa na najwyższym poziomie

Naszym klientom zapewniamy zawsze obsługę na najwyższym poziomie. Wykonujemy błyskawiczna wycenę, dojeżdżamy na umówione miejsce, a następnie podpisujemy umowę, przekazujemy pieniądze i odbieramy pojazd – całą transakcję z naszą firmą można zrealizować nawet w ciągu jednego dnia. Jeżeli liczy się szybkość, jesteśmy zawsze do usług.

Autoskup20.pl odkupuje samochody zarówno od osób prywatnych, jak i od przedsiębiorstw, w tym także firm windykacyjnych, korporacji taksówkarskich. Aby sprzedać samochód w naszym skupie, wystarczy tylko skontaktować się z nami telefonicznie, aby umówić się z pracownikiem na wycenę pojazdu. Wykonujemy wyceny bez żadnych formalności i dodatkowych opłat, dlatego jeżeli nasza wycena nie będzie Państwu odpowiadać, można zrezygnować z transakcji bez konsekwencji.

Przejrzystość i bezpieczeństwo

Zależy nam na tym, aby transakcja z nami była przejrzysta i bezpieczna – zawsze potwierdzamy ją umową kupna-sprzedaży. Klientom wydajemy wszystkie dokumenty do wyrejestrowania pojazdu, a także wypowiedzenia umowy ubezpieczeniowej OC. Jeśli mają Państwo pytania związane z naszym skupem samochodów, pozostajemy do dyspozycji pod adresem e-mail i telefonem.

Zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!