Dlaczego skup samochodów jest bezpiecznym rozwiązaniem?

Skupy samochodów to firmy, które zajmują się skupowaniem od swoich klientów pojazdów – nie tylko osobowych, ale także innych typów. Głównie są to samochody używane w różnym stanie technicznym i wizualnym, ponieważ w skupach można sprzedać niemalże każdego rodzaju pojazd. Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą w skupie, wtedy często pojawia się pytanie – czy to na pewno bezpieczne?

Transakcja potwierdzona umową kupna-sprzedaży

Wszystkie transakcje w dobrych skupach samochodów są potwierdzone umowami kupna-sprzedaży. Zawiera ona wszystkie dane dotyczące stron transakcji oraz jej przedmiotu. Na podstawie umowy można następnie dokonać wyrejestrowania samochodu oraz zrezygnować z polisy ubezpieczeniowej.

Zapłata od ręki

Skupy samochodów, w tym także nasz skup, płacą swoim klientom od ręki za odkupienie samochodu. Pieniądze otrzymuje się zwykle tego samego dnia, od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Mogą być one przekazane w formie gotówki lub też jako przelew na wskazane konto bankowe.

Odbiór samochodu bez problemów

Klienci skupów samochodów nie muszą też obawiać się, że powstaną problemy związane z odbiorem pojazdu. To firma zajmuje się odbiorem auta od klienta, także w przypadku, gdy nie jest on zdolny do jazdy – wtedy zabierane jest ono własnym transportem należącym do skupu.

Gdy chcą Państwo skorzystać z naszego skupu samochodów, wtedy jesteśmy zawsze do dyspozycji – jesteśmy legalnie działającą firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży i gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo transakcji oraz jej komfort. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego skupu aut!