Kontakt

Wszystkich chcących sprzedać swój samochód szybko, wygodnie i bezpiecznie, a także za dobrą cenę, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Jako skup aut zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomie – odkupimy praktycznie każdy używany samochód od razu i za gotówkę! Prowadzimy skup aut w Warszawie a także w miastach Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Poznań, Łódź, Białystok, Wrocław, Katowice i Kraków.

Transakcja w naszym skupie jest bardzo prosta. Wystarczy tylko skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zadzwonić, aby umówić się na termin wyceny przez naszego pracownika. Możemy dojechać do Państwa jeszcze tego samego dnia, aby zrealizować transakcję i przekazać pieniądze.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności czy też chcą umówić się Państwo na dokonanie wyceny, zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe.

Kładziemy nacisk na to, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony – mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także wszystkie Państwa oczekiwania.

Zapraszamy skorzystania z naszych usług – sprzedaż samochodów jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

 

01-474 Warszawa ul. Lazurowa 66/1
telefon kontaktowy: 887-185-600
email: autoskup20@wp.pl

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości